fb

Případová studie - dlažby

Zde vám předkládáme případovou studii v rámci čištění zámkové dlažby pro našeho klienta z oblasti prodeje výrobků

Naše služby

Klient:

Přední obchodní řetězec z oblasti potravin
Jméno klienta nelze z důvodu smluvních podmínek zveřejnit

Využité služby:

Hloubkové čištění zámkových dlažeb, čištění a dezinfekce nákupních vozíků, tryskání suchým ledem, čištění mrazicích boxů

Jasné podmínky výběrového řízení

Na počátku jsme byli kontaktováni obchodním řetězcem do výběrového řízení na odstraňování žvýkaček ze zámkové dlažby. Rozhodovala cena a kvalita služby. Do výběrového řízení jsme vstoupili a stáli proti dalším 5 uchazečům, přičemž všichni ostatní nabízeli mechanickou metodu pomocí horké páry a chemického prostředku. Naše technologie vycházela z tryskání suchým ledem.

Ladění metody a ceny

S výsledkem žádné z metod jsme nebyli spokojeni a každé řešení nám přišlo polovičaté. Ve srovnání s ostatními uchazeči jsme na tom byli rychlostně i účinností nepoměrně lépe, nicméně žvýkačky vždy zanechaly stopy na podkladu. A bodové čištění také nepřineslo kýžený efekt, aby výsledek vypadal čistě. Důležitým kritériem pro nás bylo vyčistit celou plochu včetně zbytků potravin i usazeného prachu a zachovat čistotu spár s minimálním množstvím odpadu a bez chemických prostředků.

Výsledek

Nakonec jsme vyvinuli ve spojení s německými technologiemi a úpravou strojního vybavení vlastní metodu DNC. Technologie čištění DNC kombinuje tepelné šoky společně s tlakem a úhlem čistících trysek tak, že jsme schopni ve dvou krocích docílit kompaktního vzhledu bez zbytkových stop po žvýkačkách. Jsme schopni čistit materiál hloubkově a bez jeho poškození a zbytečného erozivního zatížení. Zatímco konkurence nabídla neefektivní a nedokonalou službu, naše společnost vytvořila za stejnou cenu kompaktní soubor služeb a s dvojnásobnou rychlostí dokončení prací. Z této inovace vzešla spolupráce, která trvá více než 5 let a postupně jsme začali dodávky i dalších služeb, které vysoce převyšují zaběhlé standardy v této oblasti.

Čím jsme pomohli

 

N

Efektivni komunikace

Zefektivnili jsme komunikaci v rámci filiálek a součinnost je nutná v minimální nutné míře.

N

Šetříme náklady

Zákazníkovi jsme ušetřili dodatečné náklady na čištění, která by byla v případě neodstraněných skvrn nutná

N

Nížší riziko nákazy

Snížili jsme mikrobiologická rizika přenosu infekce.

N

Dokonalá čistota

Přispěli jsme k větší a trvalejší vizuální čistotě jak soukromého tak veřejného prostranství

 

Na nás se můžete spolehnout

Obsáhlé zkušenosti v oboru

Jsme tým profesionálů zakládající si na dobře odvedené práci. Za 5 let existence jsme úspěšně obstarali více než 1000 zakázek. Naši technologii neustále inovujeme, účastníme se školení a vyvíjíme vlastní čistící a dezinfekční prostředky.

Jednáme transparentně a zodpovědně

Každá zakázka začíná nezávaznou obhlídkou a kalkulací ceny. Ihned tedy víte, do čeho jdete.

Soustředíme se na jednotlivce i velké společnosti

Jsme schopni obstarat rozsáhlé čištění skladových ploch i běžné zámkové dlažby na Vašem pozemku.

100% spokojenost našich klientů

Zaručujeme 100% spokojenost s našimi službami, protože za výsledky naší práce si stojíme. Dokud klient není spokojený, neodjedeme.

vyčištěných metrů čtverečních

strávených hodin

zaměstnanci na tuto zakázku

žvýkaček odstraněno

NÁŠ TÝM

Potřebujete odbornou firmu v oblasti revitalizace zámkových dlažeb, čištění oceli, různých povrchů a materiálů? Kontaktujte nás, společně najdeme to nejlepší řešení! Jsme tým profesionálů ve svém oboru a rádi se ujmeme jakékoliv výzvy.

(+420) 739 459 493

 

Rezervovat čištící služby

Kontaktní formulář

5 + 6 =

PŘEHLED NAŠICH REFERENCÍ