fb

Náš příběh. Ryze česká společnost Bionet Plus, s. r. o.

Jak šel čas…

^
2015

Vznik společnosti

  • Společnost Bionet plus, s. r. o byla založena v roce 2015 Petrem Klokočníkem a byl zahájen prodej unikátních prostředků pro ochranu a dezinfekci špičkových evropských výrobců. 
^
2016

Vývoj vlastního technologického postupu

  • Rok 2016 započal vývojem vlastního technologického postupu a byl rozšířen technický park o speciálně upravené stroje pro čištění povrchů z betonu, kamene a dalších materiálů. Tak vznikla technologie DNC, se kterou jsme úspěšně realizovali do července 2022 více jak 4000 zakázek o celkové výměře přes 750 000 m2
^
2017

Zahájení oficiální distribuce značky Bacoban

  • V polovině roku 2017 dochází ke spolupráci se společností Eco-stations s.r.o., která je naším partnerem a specialistou na čištění potrubí a kombinací našich znalostí chemických EKO prostředků a jejich strojového vybavení dochází k vývoji technologie EcoDuct Master. Od roku 2017 v ČR oficiálně zastupujeme distribuci a prodej německé značky dezinfekcí BACOBAN a PEDEXAN s dlouhotrvajícím účinkem.
^
2018

Vstup do České hospodářské komory

  • V roce 2018 jsme vstoupili do České hospodářské komory, jejíž členy jsme dodnes. Navazujeme na standarty a usilujeme o získání certifikace ISO. V tomto roce jsme také získali komplexní zakázku na čištění vzduchového potrubí velké nadnárodní společnosti
^
2019

Rozšíření služeb o čištění mrazících boxů

  • V roce 2019 jsme rozšířili naše služby o čištění mrazících a chladících boxů s postupy navrhovanými tak, aby zákazník nemusel používat mrazící vozy. Technologie čištění umožňuje minimální omezení provozu a výraznou úsporu nákladů.
^
2020

Rozšíření vozového a strojového parku

  • Rok 2020 se nesl ve znamení investic. Díky široké poptávce po našich službách jsme výrazně rozšířili náš vozový i strojový park. Zároveň jsme začali výrazněji působit na poli dezinfekcí a s naším unikátním dezinfekčním prostředkem jsme pomáhali v boji proti Covid-19
^
2021

Stabilizace a inovace

  • V roce 2021 nás po těžké nemoci opustil zakladatel společnosti. Jeho idea kvalitních, ekologických a cenově dostupných a inovativních služeb ve společnosti však zůstala zakořeněná. Pustili jsme se tedy do inovace služby DNC a přidali do našich služeb Voskování podlah v interiérech. 

Jsme hrdými členy 

České 

Brand Name
česká asociace úklidu a čištění
Brand Name

NÁŠ TÝM

Potřebujete odbornou firmu v oblasti revitalizace zámkových dlažeb, čištění oceli, různých povrchů a materiálů? Kontaktujte nás, společně najdeme to nejlepší řešení! Jsme tým profesionálů ve svém oboru a rádi se ujmeme jakékoliv výzvy.