fb

TRYSKÁNÍ SUCHÝM LEDEM

Moderní technologie čištění pomocí tryskání suchým ledem.

Zarezervovat čištění

TRYSKÁNÍ SUCHÝM LEDEM – LEDOVĚ ČISTÉ

EFEKTIVNÍ TECHNOLOGIE TRYSKÁNÍ SUCHÝM LEDEM

Pomocí suchého ledu vyčistíme výrobní techniku, stroje a další zařízení bez nutnosti demontáže. Díky vyladěnému časovému harmonogramu ušetříme váš čas i náklady. Chráníme tak nepřímo vaše obchodní výsledky i vaše strojní investice. Čištění suchým ledem je ekologické, bez abraze s minimálním odpadem. Vzniklý odpad z odstraněných nečistot odsajeme.

N

Velmi přesné nastavení = přesné čištění povrchu bez poškození podkladu

N

Speciální nástavce umožńují čištění i velkých ploch

N

Revoluční čisticí technologie s extrémní účinností,

N

Bezpečná bezodpadová technologie

ČIŠTĚNÍ SUCHÝM LEDEM POMOCÍ NANOTECHNOLOGIÍ

Využijte našich profesionálních služeb

Jak funguje tryskání suchým ledem? Tato revoluční technologie využívající krystaly suchého ledu o velikosti 0,4 až 3 mm otevírá celou řadu nových aplikací a daleko předčí ostatní čisticí technologie. Suchý led je vyroben z kapalné kyseliny uhličité (CO2). Kapalná kyselina uhličitá se uvolňuje za atmosférického tlaku v tzv. “peletovačce“. Tento fyzikální proces vyrábí sníh suchého ledu, který je následně stlačen pomocí extrudéru do tvrdých suchých pelet (podlouhlá zrna o průměru až 3 mm). Tryskání suchým ledem je podobné jako pískování. Nicméne, zde jsou jako médium pro tryskání použity pelety suchého ledu. Tyto pelety získají extrémně vysokou rychlost již uvnitr stroje se suchým ledem a jsou tryskány proudem stlačeného vzduchu tryskou na čištěný povrch. Výsledkem jsou miniaturní výbuchy a teplotní šok (-78,5 ° C), což úcinne oddelí necistoty od povrchu.

 

Unikátní nanotechnologie

Výhody tryskání suchým ledem
 • Čisté a bez zbytkového odpadu
 • Účinné bez rizika poškození podkladu
 • Bezpečné
 • Ekologické bez použití chemikálií
Co lze touto technologií čistit
 • Čerpadla paliv
 • Motory
 • Mechanické části vozidel
 • Odstraňování maziv a lepidel
 • Restaurování dřeva
 • Odstraňování starých laků
Oblasti použití
 • Čerpací stanice
 • Průmyslová výroba
 • Dopravní prostředky – auta, vlaky,autobusy,letadla a lodě
 • Elektrická zařízení
 • Průmysl – výrobní,zpracovatelský, automotive…
 • Restaurátorské práce

REFERENCE

Ukázka naší práce

Čistíte svépomocí? Používejte profesionální připravky.

K čištění používáme špičkové ekologické produkty oceněné řadou nominací a cen. Úsilí našich dodavatelů je uznáváno významnými institucemi, které potvrzují účinnost námi dodávaných produktů a poukazují na vynaložené investice do řešení na ochranu životního prostředí.

Biosativa®, bilogický čistič vyhrál cenu „Green Apple Award“, která byla udělena v kategorii „Best Practice Environmental Europe / UK/.”

Více o produktu

Co o nás řikají naši klienti?

Na BIONET PLUS s.r.o. se obracíme s důvěrou v rámci dlouhodobé spolupráce, pokud potřebujeme řešit netypická nebo silná znečištění na objektech. Nestalo se, že by nenašli řešení, komunikace i provedení na jedničku a za to velmi děkuji.

Michal Doležal

Manažer Facility

S panem Klokočníkem jsme v kontaktu přibližně 2 x ročně ohledně čištění nerezových a kovových prvků a konstrukcí a čištění vzduchotechniky v našem hotelu. Spolupráce funguje v naprostém pořádku a za to samozřejmě velmi děkuji.

Jana Weidlichová

Provozní hotelu, Admiral

Společnost BIONET PLUS s.r.o. jsem objednal na zkoušku, jelikož jsem potřeboval odstranit uniklý olej na zámkovou dlažbu. Zaměstnanci skvrny nejen vyčistili, ale navíc sanovali podloží v ceně a vyměnili písek v zasažených spárách.

Martin Švec

soukromý podnikatel

Jak objednat?

Poptávka

K přesnému výpočtu cenové nabídky nám prosím zašlete fotografii povrchu určeného pro čištění, jeho plošný rozsah, adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Cenová nabídka

Na základě vaší poptávky ZDARMA vyhotovíme cenovou nabídku ohledně tryskání suchým ledem, kterou Vám zašleme v co nejkratším možném termínu.

Realizace

Po odsouhlasení vytvořené cenové nabídky domluvíme termín zpracování a vaši zakázku zrealizujeme.

(+420) 739 459 493

 

Rezervovat čištící služby

Kontaktní formulář

6 + 12 =

PŘEHLED NAŠICH PARTNERŮ