fb

Přidejte se k nám

Na přírodě nám záleží. A proto děláme svět čistějším, pracujeme s moderními ekologickými produkty a stroji. Jsme nekompromisní vůči bakteriím i kvalitě naší práce.

Hledáme právě Vás?

Jsme moderní společnost zabývající se čištěním a dezinfekcí zámkové dlažby, nerezové oceli, robotickým čištěním vzduchového potrubí a dezinfekcí mrazících a chladících boxů.

Do svého týmu hledáme spolehlivé pracovníky. Pozice i pro absolventy. Dobrý zdravotní stav podmínkou.

profesionální čištění podlahy strojem

Otevřené pozice

Junior cleaner

Výdělek až 4000/noc. Pro čištění zámkových dlažeb a mrazících boxů hledáme spolehlivé kolegy. Jedná se o práci na nočních směnách.

Obchodní zástupce

Libí se ti naše služby? Umíš hovořit na úrovni a vyjednávat ty nejlepší ceny? Přidej se k nám a dělej svět čistším. Nabízíme motivační ohodnocení, firemní automobil, přátelský kolektiv a mnoho dalšího.

Senior cleaner

Máš už zkušenosti s vedením lidí? Jsi technicky zdatný, zodpovědný a spolehlivý? V tom případě hledáme právě tebe. 

ZAUJALA TĚ NĚKTERÁ Z NABÍZENÝCH POZIC?

Tak neváhej a kontaktuj nás. Budeme se těšit!

Jak to vypadá v praxi?

Zde je pár fotografií přímo z terénu. 

tryskání suchým ledem
odstranění graffiti
čištění zámkové dlažby profesionálním strojem

Výhody a benefity

Staňte se součástí našeho týmu a získejte výhody spojené s prací u nás. Pořádáme společné párty, pravidelné školení, firemní automobil, roční odměny a mnoho dalšího.

Z

Firemní teambuilding

Můžeš se těšit na pravidelné společné akce, které pořádáme. Ať už půjde o firemní večírek nebo třeba o fotbalgolf, u nás se nudit nebudeš.

agsdix-null

Kariérní program

V případě dlouhodobých spolehlivých výkonů máte možnost růst společně s naší firmou a stát se skutečným odborníkem ve svém oboru. 

Možnost vysokých výdělků

Nebojíš se práce? U nás neklademe stropy ohledně výše měsíčního výdělku. Pokud za to umíš vzít, můžeš vydělávat i 80 000 měsíčně. Průměrný výdělek našich kolegů je 40 000 – 65 000 Kč.

\

Firemní automobil

Každá parta má svůj vlastní firemní automobil. Vlastníš řidičák skupiny B? Bezva, můžeš být i řidičem. Máš Céčko? Tak to tě budem milovat :).

Odměny

V případě dlouhodobě kvalitně odvedené práce tě čeká na konci každého roku peněžitá odměna.

OSVČ

Všichni naši pracovníci jsou u nás vedeni formou OSVČ. Díky motivačnímu systému odměňování tím získáváte možnost zisku vysokých výdělků, větší svobodu a minimum byrokracie.

Máte zájem o pracovní pozici?
Volejte +420 739 459 493

Vyplňte údaje ve formuláři

Životopis není podmínkou

Odešlete Vaši žádost

Vyčkejte, budeme Vás kontaktovat

5 + 4 =