fb

Profesionální čistící služby

Naše služby nabízejí ekologicky šetrné čištění všech povrchů a to velmi šetrnou cestou.
Pole působnosti máme po celé ČR a Slovensku.

 

KontaktovatVšechny služby

Čištění soukromých objektů

Čištění komerčních prostor

Příležitostné čištění

Z

Možnost jednorázové spolupráce

Pravidelné čištění v intervalu

Čištění zdravotnických zařízení

PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE PLOCH – BIONET PLUS, s. r. o.

SPOLEHLIVOST, STABILITA, RŮST, EKOLOGIE, MODERNÍ TECHNOLOGIE

Poskytujeme odborné a profesionální služby v oblasti ochrany, dezinfekce a čištění povrchů s využitím nanotechnologií. Za dobu svého působení jsme realizovali již stovky případů a vyčistili více než 250 000 m2. Veškeré zakázky jsou prováděny v rámci garance 100% spokojenosti, o čemž svědčí pravidelná spolupráce se všemi našimi klienty. 

Moderní technologie a nové inovace nám umožňují odvézt kvalitní práci, která je pak po zásluze odměněna spokojeností, úžasem a úsměvem klienta.

Našimi specializacemi jsou následující oblasti

CO DĚLÁME

Nabízíme kompletní čistící servis komerčních i nekomerčních objektů

 • Před čištěním provedeme inspekci, zaměření a kalkulaci zdarma do 72 hodin. Realizace provádíme 24 hodin denně, pokud je potřeba i o víkendech a svátcích.
 • Čistíme většinu běžných povrhů a postupy kombinujeme podle typu znečištění. V průběhu čištění pracujeme s teplotami od -78,5°C do 175°C. Používáme pouze takový tlak, abychom nepoškodily povrch, ale zároveň ho vyčistily do co největší hloubky. Naše vysokotlaké stroje mají speciální úpravu, která nám umožňuje efektivněji dosáhnout požadovaného výsledku – používáme pouze osvědčené partnery a výrobce.
 • Oproti konkurenci ušetříme více jak 30% vody nebo 25% suchého ledu. Nečistoty odstraňujeme podle tvrdosti a poréznosti povrchu z hloubky od 3mm do 2,5 cm. Renovujeme venkovní dlažby i bez chemie (pouze vodou) – chemické prostředky používáme pouze, pokud je to nutné
 • Naše chemické prostředky neobsahují žádné toxické látky (např. BIOSATIVA) a jsou velice účinné (mají vždy enzymatický nebo mikrobiologický základ).

JAK TO BUDE PROBÍHAT

Naše čištění a dezinfekce krok za krokem

R

Poptávka

 • Zaměření
 • Zhodnocení znečištění

* Předpokladem pro realizaci je přípojka vody a elektřiny, případně stlačeného suchého vzduchu. Před realizací vždy kontrolujeme u klienta. V případě absence potřebných přípojek jsme schopni zajistit mobilní zdroje elektřiny, vody i vzduchu.

R

Cenová nabídka

 • Cenová kalkulace dezinfekce a čištění na míru
 • Stanovení platebních podmínek
 • Po uzavření objednávky stanovíme ve spolupráci s klientem termín realizace
R

Realizace

 • Vlastní ekologicky šetrné a profesionální čištění
 • Technologii DNC používáme i na čištění fasád a plochých střech
R

Předání

 • Výstupní předání a protokol, případně revize

Co můžete očekávat?

Zkušenost a tradice

Jsme moderní česká společnost, která se v tomto oboru úspěšné pohybuje již 5 let. Za tu dobu máme stovky spokojených klientů. Základem naší práce je dobře a rychle odvedená práce a spolehlivý tým perfektně vyškolených profesionálů.

Spolehlivost a plnou odpovědnost

Jsme nekompromisní. Vůči bakteriím i výsledkům naší práce. Naše zakázky vykonávají perfektně vyškolení specialisté. Pro případ nenadálých situací jsme výborně pojištěni.  

Možnost spolupráce jednorázově i dlouhodobě

V oboru se úspěšné pohybujeme již 5 let. Za tu dobu máme stovky vyřízených zakázek a destíky spokojených klientů. Základem naší práce je dobře a rychle odvedená práce a spolehlivý tým perfektně vyškolených profesionálů.

Spokojenost zaručena

Za výsledky naší práce si stojíme a proto z místa neodjedeme dřív, dokud náš klient není plně spokojený.

PŘEHLED NAŠICH REFERENCÍ