fb
bionet logo
support bionet

Potřebujete poradit?

ODPOVÍDÁME NA OTÁZKY

Stručně – jasně – přehledně

Je možné získat slevu na čištění?

Domů » FAQ » Je možné od vás získat slevu?

Ano možností je několik. Za konstruktivní kritiku nebo pochvalu po realizaci na naše webové stránky. Při opakovaném čištění. Pokud nám přivedete nového zákazníka obdržíte od nás finanční bonus v hotovosti nebo při podpisu rámcové smlouvy na pravidelnou údržbu.

Potřebujete čištění? Kontaktujte nás!

nebo volejte na +420 739 459 493 pro bližší informace

NÁŠ TÝM

Potřebujete odbornou firmu v oblasti revitalizace zámkových dlažeb, čištění oceli, různých povrchů a materiálů? Kontaktujte nás, společně najdeme to nejlepší řešení! Jsme tým profesionálů ve svém oboru a rádi se ujmeme jakékoliv výzvy.

Milan Novák

Milan Novák

Technický ředitel

Milan má na starosti zejména zakázky z oblasti dlažeb. Je také hlavním inovátorem v rámci technologických postupů a zároveň má pod palcem dohled nad našimi stroji.

Email: novak@bionetplus.cz
Tel: 602 386 392

Ivan Kovář

Ivan Kovář

Obchodní zástupce

Ivan je odborník na cenové nabídky a plánování realizace. Pokud potřebujete nacenění či naměření konkrétní akce, Ivan je ta správná osoba.

Email: kovar@bionetplus.cz
Tel: 602 641 614

Pavel Trefil

Pavel Trefil

Provozní ředitel

Pavel má na starosti zejména provozní záležitosti v naší společnosti. Dokáže sestavit fungující tým a každou zakázku dovést do úspěšného konce. Nezalekne se žádné výzvy.

Email: trefil@bionetplus.cz
Tel: 773 580 904

Andriy Shelengovskyy

Marketing / PR

Andrej je markeťák na správném místě. Řeší kampaně a celkově se zabývá propagací naší společnosti. Jeho velkou vášní je fotografování. Kontaktujte ho v případě reklamních možností.

Email: marketing@bionetplus.cz

Ing. Tomáš Rys

CEO

Tomáš má na starosti chod firmy. Řeší běžné činnosti spojené s cash flow a fungováním společnosti. Je oprávněn za společnost jednat. 

Email: rys@bionetplus.cz
Tel: 774 221 415

Dana Klokočníková

Jednatelka / Office manažerka

Dana je jednatelkou organizace a zároveň office manažerkou.

Email: klokocnikova@bionetplus.cz