fb
bionet logo
support bionet

Potřebujete poradit?

ODPOVÍDÁME NA OTÁZKY

Stručně – jasně – přehledně

Impregnace zámkové dlažby?

Domů » FAQ » Impregnace zámkové dlažby

Z našeho pohledu se impregnace vyplatí tam, kde může docházet k chemickým znečištěním nebo olejem a rozhodně lepší impregnovat novou dlažbu. V případě silně zatížené plochy abrazí impregnovat nedoporučujeme vůbec. Impregnace se totiž obrušuje a je to zbytečný investiční náklad. V případě zájmu jsme schopni vám doporučit nejvhodnější typ impregnace v různých cenových relacích od kvalitních výrobců, které máme vyzkoušené.

Potřebujete čištění? Kontaktujte nás!

nebo volejte na +420 739 459 493 pro bližší informace

NÁŠ TÝM

Potřebujete odbornou firmu v oblasti revitalizace zámkových dlažeb, čištění oceli, různých povrchů a materiálů? Kontaktujte nás, společně najdeme to nejlepší řešení! Jsme tým profesionálů ve svém oboru a rádi se ujmeme jakékoliv výzvy.

Milan Novák

Milan Novák

Technický ředitel

Milan má na starosti zejména zakázky z oblasti dlažeb. Je také hlavním inovátorem v rámci technologických postupů a zároveň má pod palcem dohled nad našimi stroji.

Email: novak@bionetplus.cz
Tel: 602 386 392

Ivan Kovář

Ivan Kovář

Obchodní zástupce

Ivan je odborník na cenové nabídky a plánování realizace. Pokud potřebujete nacenění či naměření konkrétní akce, Ivan je ta správná osoba.

Email: kovar@bionetplus.cz
Tel: 602 641 614

Pavel Trefil

Pavel Trefil

Provozní ředitel

Pavel má na starosti zejména provozní záležitosti v naší společnosti. Dokáže sestavit fungující tým a každou zakázku dovést do úspěšného konce. Nezalekne se žádné výzvy.

Email: trefil@bionetplus.cz
Tel: 773 580 904

Andriy Shelengovskyy

Marketing / PR

Andrej je markeťák na správném místě. Řeší kampaně a celkově se zabývá propagací naší společnosti. Jeho velkou vášní je fotografování. Kontaktujte ho v případě reklamních možností.

Email: marketing@bionetplus.cz

Ing. Tomáš Rys

CEO

Tomáš má na starosti chod firmy. Řeší běžné činnosti spojené s cash flow a fungováním společnosti. Je oprávněn za společnost jednat. 

Email: rys@bionetplus.cz
Tel: 774 221 415

Dana Klokočníková

Jednatelka / Office manažerka

Dana je jednatelkou organizace a zároveň office manažerkou.

Email: klokocnikova@bionetplus.cz