fb

Čištění a dezinfekce nákupních vozíků

Provádíme mytí, kompletní čištění a dezinfekce nákupních vozíků speciálními stroji a párou

Zarezervovat čištění
čištění nákupních vozíků

ŠETRNNÁ A ÚČINNÁ DEZINFEKCE NÁKUPNÍCH VOZÍKŮ

100% DEZINFEKCE, ŽÁDNÉ BAKTERIE

Vozíky čistíme unikátní, dlouhotrvájící a ekologicky šetrnou dezinfekcí. Ačkoliv jsou po běžném vyčištění vozíky na první pohled čisté, laboratorní testy odhalily množství bakterií a mikrobů, které zůstaly nedotčeny. Díky našemu řešení si můžete být skutečně jistí.

N

Čištění bez poškození a poškrábání

N

Stejný výsledek jako u dezinfekce medicinského vybavení

N

Účinnost dezinfekce až po dobu 10 dní

čištění nákupních vozíků

ČIŠTĚNÍ POMOCÍ NANOTECHNOLOGIÍ

Využijte našich profesionálních služeb

Výzkumy a laboratorní testy prokázaly, že nákupní vozíky jsou dokonalým zdrojem výskytu bakterií. Nejde jen o madla vozíků ale i o koš samotný, který může být kontaminován zbytky potravin (masa, ovoce) či ostatních produktů jako jsou čističe, ředidla apodobně.   Vozíky myjeme speciálními stroji s párou o teplotě 175°C, odstraníme hrubé i jemné nečistoty. Madla a místa v prostoru sedačky pro děti ošetříme desetidenní dezinfekcí BACOBAN, čímž dosáhneme výborného výsledku ohledně dezinfekce nákupních vozíků.

 

dezinfekce nákupních košíků

Unikátní povrchová dezinfekce BACOBAN

Co je BACOBAN?
  • registrovaný prostředek na seznamu desinfekcí VAH a CE certifkovaný jako zdravotnický prostředek trídy 2A. Bacoban byl testovaný renomovanými laboratořemi,
    které potvrdili jeho účinnost, a navíc se ukázala přidaná hodnota, kdy se díky nanotechnologii zkracuje doba úklidu a nákladu na úklid až o 50%.
Co dezinfekce obsahuje?
  • Polykondensáty
  • Kvarterní amonionové sloučeniny
  • Sodium pyrithione
  • Bacoban® neobsahuje aldehydy a fenol.
Proti čemu je dezinfekce účinná?
  • Bakterie
  • Plísně
  • Viry (hepatitida, chřipka, HIV, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicans)

REFERENCE

Ukázka naší práce

Čistíte svépomocí? Používejte profesionální připravky.

K čištění používáme špičkové ekologické produkty oceněné řadou nominací a cen. Úsilí našich dodavatelů je uznáváno významnými institucemi, které potvrzují účinnost námi dodávaných produktů a poukazují na vynaložené investice do řešení na ochranu životního prostředí.

Biosativa®, bilogický čistič vyhrál cenu „Green Apple Award“, která byla udělena v kategorii „Best Practice Environmental Europe / UK/.”

Více o produktu

Co o nás řikají naši klienti?

Na BIONET PLUS s.r.o. se obracíme s důvěrou v rámci dlouhodobé spolupráce, pokud potřebujeme řešit netypická nebo silná znečištění na objektech. Nestalo se, že by nenašli řešení, komunikace i provedení na jedničku a za to velmi děkuji.

Michal Doležal

Manažer Facility

S panem Klokočníkem jsme v kontaktu přibližně 2 x ročně ohledně čištění nerezových a kovových prvků a konstrukcí a čištění vzduchotechniky v našem hotelu. Spolupráce funguje v naprostém pořádku a za to samozřejmě velmi děkuji.

Jana Weidlichová

Provozní hotelu, Admiral

Společnost BIONET PLUS s.r.o. jsem objednal na zkoušku, jelikož jsem potřeboval odstranit uniklý olej na zámkovou dlažbu. Zaměstnanci skvrny nejen vyčistili, ale navíc sanovali podloží v ceně a vyměnili písek v zasažených spárách.

Martin Švec

soukromý podnikatel

Jak objednat?

Poptávka

K přesnému výpočtu cenové nabídky nám prosím zašlete fotografii povrchu určeného pro čištění, jeho plošný rozsah, adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Cenová nabídka

Na základě vaší poptávky ZDARMA vyhotovíme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme v co nejkratším možném termínu.

Realizace

Po odsouhlasení cenové nabídky domluvíme termín zpracování a vaši zakázku zrealizujeme.

(+420) 739 459 493

 

Rezervovat čištící služby

Kontaktní formulář

11 + 4 =

PŘEHLED NAŠICH PARTNERŮ